Dzisiaj jest: 21.03.2019

O Nas

Piotr Łuba - śpiew, gitara lewadząca, piosenki
 Michał 'Sasin' Sasinowski - saksofony i drób
 Maciej Piątek - gitara prowadząca
 Jacek Skrzydlak -perkusja
 Wojciech Baryłka - gitara basowa

 

TKM to prawdziwy sopocki kameleon muzyczny, który jest projektem powerpopowo-rockowym kompozytora, autora tekstów i wokalisty Piotra Łuby. Nawiązuje do tradycji rockowej z melodyjnymi piosenkami i tekstami, po których nie można spokojnie zasnąć ;-)

Sięga do takich wzorców jak The Beatles, Elvis Costello, czy Tiny Tim. Słowem, jak najbardziej świadomie eklektyczny miks.
Zarówno nazwa zespołu, jak i jego logo oznaczają dokładnie to, co myślicie.

Kompozytor, autor tekstów i wokalista Piotr Łuba jest znaną postacią trójmiejskiej sceny rockowej. Wraz z gitarzystą basowym Januszem Wawrzynowiczem postanowili na przełomie 2007 i 2008 r. stworzyć zespół, dzięki któremu zrealizowaliby swoje zamierzenia.

W drugiej połowie 2009 r. do TKM dołączył Adam Zagrodzki, który na zmianę ze Sławkiem Dumańskim siedzieli za TKM-ową perkusją. Skład zespołu TKM dopełnia Michał Sasinowski grający na saksofonie altowym i barytonowym oraz drobiu, muzyk o natychmiast rozpoznawalnym brzmieniu i niezwykłej charyzmie scenicznej, oraz Maciej Piątek na gitarze, mandolinie i instrumentach klawiszowych.

W maju 2011 r. zespół opuścili Janusz Wawrzynowicz i Adam Zagrodzki.

Na ich miejsce przyszli perkusista Jacek Skrzydlak i Wojtek Baryłka grający na gitarze basowej.

Na koncertach TKM daje prawdziwy show, nie cofając się przed absurdalnym poczuciem humoru, który jednak NIGDY nie przesłania tego, co najważniejsze - muzyki!